Realizacje

Niektóre wykonane strony

Wietnam - ukryty urok

Wietnam - ukryty urok

Większość ludzi na świecie wie o Wietnamie tylko z wojny z amerykanami, od zakończenia wojny z amerykanami minął prawie 40 lat, powoli ludzie zaczynali odkrywać, że Wietnam, to nie tylko kraj zniszczony w wyniku wojny lecz jest krajem atrakcyjnym pod względem turystycznym, posiada dużo zabytków, obiektów turystycznych wart zwiedzania a wietnamczycy to nie są bandy dzikusów jak przedstawili amerykańscy reżyserzy filmowi w swoich filmach lecz jest to naród z ponad 4000 lat tradycji.

Strona przedstawia czytelnikom ogólne wiadomości, informacje o Wietnamie od informacji ogólnej po szczegółowej informacji jak: Historia, kultura, Ekonomia, Turystyka, Religia itd. Na stronie są prezentowane różne galerie zdjęć i filmików z serwisu Youtube.

Nazwa strony: Wietnam - ukryty urok. Vietnam - The Hidden Charm. Việt Nam - Vẻ đẹp tiềm ẩn.

Opis strony: Interesujące i przydatne informacje, galerie zdjęć i filmików dla osób, którzy interesują się Wietnamem lub zaplanują pojechać do Wietnamu na wycieczkę.

Zastosowane techniki: Strona jest zrobiona w systemie CMS Joomla w wersji 2.5.x

Wygląd serwisu: Szablon (template) czyli wygląd strony jest to indywidualny projekt zrobiony specjalnie dla tej strony. Szablon jest zrobiona w technice Responsive web design (RWD) czyli technika, która pozwala wyświetlić stronę poprawnie na wszystkich urządzeniach: komputerach (desktopach), laptopach, tabletach, iPadach, smartfonach (telefonach komórkowych) a także na dużych telewizorach FULL HD.

Słowa kluczowe: Wietnam, vietnam, Việt Nam, ukryty urok, Vẻ đẹp, tiềm ẩn, The Hidden Charm,

Adres strony: http://wietnam.sw4.pl

Date

03 luty 2016

Tags

Joomla, Responsywna

Najnowsze artykuły

Webmaster freelance

Projektowanie stron internetowych Joomla, WordPress, HTML5 + CSS3. Wdrażanie sklepów internetowych na PrestaShop.

Dang Sy Kien
ul. Okulickiego 13
33-101 Tarnów. woj. małopolskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2018 Webmaster, freelancer Tarnów - Projektowanie stron www Tarnów - Tanie i użyteczne strony internetowe.