Webmaster freelance Tarnów - Projektowanie stron internetowych

Tanie i użyteczne strony www. Jakość i użyteczność za rozsądną cenę!

Webmaster freelancer Tarnów - Projektowanie stron www Tarnów

Tanie i użyteczne strony internetowe. Jakość za rozsądną cenę!

Webmaster freelance

Webmaster, freelancer z bogatym doświadczeniem. Moją specjalnością jest tworzenie stron internetowych. Od wielu lat tworzę strony www zarówno dla klientów indywidualnych jak i rozbudowanych firm interaktywnych.

W mojej ofercie znajduje się:

  • kompleksowe wykonanie serwisu internetowego, wraz z projektem graficznym oraz systemem zarządzania treścią (CMS)*
  • wdrożenie sklepu internetowego na silniku PrestaShop
  • dokonywanie poprawek, zmian, aktualizacji istniejących stron www oraz sklepów internetowych

* CMS jest to skrót od Content Managment System (czyli System Zarządzania Treścią)

Tworzenie stron internetowych i wdrażanie sklepów PrestaShop

Zajmuję się tworzeniem stron internetowych z użyciem wszelkich dostępnych obecne technologii wykorzystywanych w Internecie. Wszystkie moje projekty są zgodne ze standardami tworzenia stron internetowych dostarczanymi przez W3C.

Specjalizuję się w tworzeniu stron opartych na silniku Joomla, WordPress oraz wdrożenie sklepów PrestaShop. Robię również strony wizytówki, klasyczne w technologii HTML5 + CSS3 bez użycia baz danych i panelu administracyjnego.

Projektuję strony internetowe wyróżniające się przejrzystością i łatwością obsługi. To właśnie te dwie cechy uważam za kluczowe dla stron www mających za zadanie zdobywanie nowych klientów i pozytywną reklamę produktów i usług.

Wykonane przeze mnie strony internetowe są kompatybilne z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi, tj. Internet Explorer, Firefox , Opera , Safari oraz Google Chrome.

Technologia RWD

Wszystkie strony wykonane przeze mnie są zaprojektowane z zastosowaniem technologii RWD - (Responsive Web Design), czyli technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. przeglądarki na ekranie monitora, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest elastyczna (uniwersalna) i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach Full HD, jak i na małych ekranach smartfonów czy tabletów.

Zdobyte doświadczenie zarówno przy projektach indywidualnych, jak i wykonywanych przy współudziale z największymi firmami webdeweloperskimi na rynku, pozwala mi doskonale zrozumieć istotę tworzenia stron internetowych. To wszystko sprawia, że wybierając mnie jako wykonawcę, stawiacie na profesjonalizm i jakość

Przydatne linki

ThemeForRest Szablony WordPress, Joomla,Prestashop i inne.

TemplatesMonster  Ogromny zbiór szablonów: Wordpress, Joomla, Prestashop i inne. 

Joomla-Monster Szablony dla Joomla i Virtuemart. 

Elegant Themes Piękne szablony do Wordpressa

Linuxpl Dobry i tani hosting na strony internetowe

JoomShaper Responsive Joomla Templates

Webmaster freelance

Projektowanie, tworzenie stron internetowych Joomla.

Tworzenie, projektowanie stron www Wordpress.

Wdrażanie sklepów internetowych na PrestaShop.

Technologia RWD (Responsive Web Design): Strony tworzone przez nas są w pełni responsywne, prawidłowo wyświetlają na wszystkich urządzeniach.