Webmaster freelance Tarnów - Projektowanie stron internetowych

Tanie i użyteczne strony www. Jakość i użyteczność za rozsądną cenę!

Bezpieczeństwo stron internetowych

Informacje o wydaniach aktualizacyjnych i poprawiajających bezpieczeństwa stron www

Joomla 3.6.5 wersja zabezpieczeń

Joomla 3.6.5 jest już dostępna. To jest wersja zabezpieczeń  dla Joomla z serii 3.x, która naprawa trzy luki w zabezpieczeniach, trzy poprawki błędów oraz wprowadza dodatkowych zabezpieczeń.

Wersja Joomla 3.6.5 nie wprowadza zmian funkcjonalnych w stosujku do wersji Joomla 3.6.4. Jednak jest to wersja dotycząca zabezpieczeń zalecamy niezwłocznie aktualizować swoich witryn.

Zrzut ekranu strony demonstracyjnej

Wychodząc naprzeciw potrzebom zleceniodawców zaczynaliśmy stworzyć strony demonstracyjnej, aby zleceniodawcy widzieli jak wyglądają i aby mieli wizję jaką stronę zamierzają robić.

Mamy w planie robić strony demonstracyjne na różne tematy dotyczące różnych branż.

Na pierwszym etapie stworzyliśmy stronę demonstracyjną typowo dla biznesu, czyli ogólnie pasuje do profilu działalności wielu firm.

Joomla 3.6.1

3 sierpnia Projekt Joomla i Zespół Produkcji udostępnił wydanie Joomla! 3.6.1. Jest to wersja z poprawkami zabezpieczeń. Rozwiązano w nim kilka problemów bezpieczeństwa o średnim i niskim poziomie zagrożeń. Gorąco zachęcamy, aby zaktualizować swoje serwisy.

Wordpress

Jest już dostępny system CMS WordPress 4.5.2. To wydanie poprawia bezpieczeństwo we wszystkich poprzednich wersjach systemu Wordpress. Jeśli twoja strona jest zrobiona w oparciu o systemie CMS Wordpress w starszej wersji polecamy natychmiastowe przeprowadzenie aktualizacji.

System CMS WordPress w wersjach 4.5.1 i wcześniejszych jest podatny na atak metodą SOME przez błąd bezpieczeństwa w Plupload – zewnętrznej bibliotece, której WordPress używa do wgrywania plików.

System CMS WordPress w wersjach 4.2 do 4.5.1 jest podatny na atak metodą reflected XSS przez użycie specjalnie spreparowanych adresów URI dla MediaElement.js – zewnętrznej biblioteki, używanej przez odtwarzacze mediów. Biblioteki MediaElement.js i Plupload także zostały zaktualizowane przez ich autorów w celu poprawienia tych błędów bezpieczeństwa.

Newsletter

Jeśli chcesz dostać informację o pojawieniu się aktualizacje systemów Joomla, WordPress oraz dodatków do nich, zamów newsletter

Przydatne linki

ThemeForRest Szablony WordPress, Joomla,Prestashop i inne.

TemplatesMonster  Ogromny zbiór szablonów: Wordpress, Joomla, Prestashop i inne. 

Joomla-Monster Szablony dla Joomla i Virtuemart. 

Elegant Themes Piękne szablony do Wordpressa

Linuxpl Dobry i tani hosting na strony internetowe

JoomShaper Responsive Joomla Templates

Webmaster freelance

Projektowanie, tworzenie stron internetowych Joomla.

Tworzenie, projektowanie stron www Wordpress.

Wdrażanie sklepów internetowych na PrestaShop.

Technologia RWD (Responsive Web Design): Strony tworzone przez nas są w pełni responsywne, prawidłowo wyświetlają na wszystkich urządzeniach.