Projektowanie stron internetowych Joomla Wordpress Prestashop - słów kilka

FAQ - Najczęściej zadawane pytania oraz przydatne informacje na temat projektowania stron www

Projektowanie elastycznych witryn - RWD

Projektowanie responsywnych stron - Responsive Web Design (RWD) - jest to nowa technologia, dzięki, której wystarczy wykonać jedną stronę internetową dostosowaną do różnych urządzeń zarówno stacjonarnych i mobilnych, bez tej technologii musielibyście Państwo wydawać fortuny na wykonanie i aktualizacje kilku stron internetowych zrobionych dla konkretnych urządzeń: komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych takich jak tabletów i telefonów komórkowych (smartfonów).

Strona internetowa zrobiona przeze mnie w tej technologii jest dostosowana do różnych urządzeń:

  • komputerów (urządzeń) z szerokością ekranu od 801px do 1439px: w tym przedziale rozdzielczości ekranu strona wyświetla kompletne właściwej treści Państwa strony.
  • tabletów z szerokością ekranu od 481px do 800px: w tym przedziale rozdzielczości ekranu strona wyświetla ważne treści Państwa strony, nie wyświetla niektórych mniej ważnych treści, np. Banery reklamowe graficzne.
  • smartfonów z szerokością ekranu do 480px: w tym przedziale rozdzielczości strona wyświetla tylko najważniejsze treści Państwa strony, czyli samą esensję strony! Nie wyświetla reklamy graficzne, zbędnych elementów i zdjęć.
  • komputerów/urządzeń z szerokością ekranu od 1440px, telewizorów Full HD: w tym przedziale rozdzielczości ekranu strony wyświetla kompletne właściwej treści Państwa strony oraz dodatkową kolumnę, która pozwala umieścić dodatkowe reklamy (graficzne czy tekstowe) albo możecie Państwo umieścić dodatkowe teksty lub informacje jakie sobie Państwo życzą!

Projektowałem i tworzyłem następujących stron w technologii Responsive Web Design:

http://wietnam.sw4.pl: Jest to moja pierwsza strona projektowana i wykonana w technologii Responsive Web Design, projekt graficzny oraz projekt szablonu dla systemu CMS Joomla są moimi autorstwami.

http://www.iwportal.net: Rozbudowany portal wielotematyczny został projektowany i wykonany w technologii Responsive Web Design, zarówno projekt graficzny i projekt szablonu dla systemu CMS Joomla są moimi autorstwami.

http://www.azyland.com: Kolejna strona zrobiona w technologii Responsive Web Design. Strona została stworzona w najnowszej wersji systemu CMS Joomla 3.2.x. Dzięki technologii Responsive Web Design strona jest dostępna na komputerach, tabletach i smartfonach.

Webmaster freelance

Projektowanie stron internetowych Joomla, WordPress, HTML5 + CSS3. Wdrażanie sklepów internetowych na PrestaShop.

Dang Sy Kien
ul. Okulickiego 13
33-101 Tarnów. woj. małopolskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 Webmaster, freelancer Tarnów - Projektowanie stron www Tarnów - Tanie i użyteczne strony internetowe.