Projektowanie stron internetowych Joomla Wordpress Prestashop - słów kilka

FAQ - Najczęściej zadawane pytania oraz przydatne informacje na temat projektowania stron www

Tworzenie stron internetowych

Strony internetowe to najszerszy i najszybszy kanał informacyjny. Dzięki nim ich odbiorcy informowani są na bieżąco o nowościach i zmianach w ofercie.

Właściwie projektowanie i wykonanie strony www zgodnie ze sztuką projektowania oraz potrzebami odwiedzających oraz optymalizacja stron internetowych - zapewniają skuteczną formę promocji Państwa serwisów WWW przez całą dobę.

Internet rozwija się bardzo szybko, coraz więcej osób ma do niego dostęp, obecnie nie tylko młodzi ludzie interesują się Internetem, lecz stał się on źródłem informacji i wiedzy dla wszystkich: od najmłodszych do najstarszych!

Codziennie miliony ludzi na całym świecie siedzą przy komputerze szukając informacji w Internecie!

Dla przedsiębiorców Internet jest ogromnym polem do zdobywania klientów, dzięki Internetowi każdy ma możliwość stworzenia taniej i skuteczniej reklamy!

Posiadanie strony internetowej stało się nieodłącznym elementem promocji firmy w dzisiejszych czasach. Chcąc zaistnieć na rynku, każde przedsiębiorstwo powinno przede wszystkim zadbać o reklamę w sieci. Wszak zdecydowana większość użytkowników przed wybraniem konkretnej usługi dokładnie przejrzy informacje zawarte na stronie firmy.

Strona internetowa jest najtańszą formą reklamy z wszystkich dostępnych form reklamy! Koszt stworzenia i utrzymania strony internetowej jest znikomy w porównaniu z innymi formami reklamy! A Wasza strona internetowa jest dostępna przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku! dla wszystkich ludzi na całym świecie!

Ponad 80% ludzi przed dokonaniem zakupów sprawdza informacje o produktach i usługach online. Inaczej mówiąc: kto nie posiada wizerunku internetowego, już w przedbiegach odpada z gry, ponieważ nie zostanie znaleziony poprzez potencjalnych klientów.

Chcąc wyjść na przeciw potrzebom rynku, jako doświadczeni webmasterzy, postanowiliśmy zająć się niełatwą działką, jaką niewątpliwie jest tworzenie stron www. Dzisiaj liczy się nie tylko samo istnienie wizytówki, ale także jakość - tak treści, jak i sposobu wykonania strony internetowej.

Projektujemy responsywne strony (RWD - Responsive Web Design) na najbardziej popularnych systemach CMS Joomla, WordPress oraz wdrażamy sklepów internetowych na silniku PrestaShop.

Jeśli kiedykolwiek kupiliście tzw. „chińską tandetę", to wiecie, że pieniądze wydane na tą „chińską tandetę", to są pieniądze wrzucone w błoto!

Nie robimy tzw. „chińskiej tandety"!

Stawiamy się na jakość i użyteczność stron internetowych, dlatego zamawiając u nas stronę nie będziecie żałowali ani złotówki!

Webmaster freelance

Projektowanie stron internetowych Joomla, WordPress, HTML5 + CSS3. Wdrażanie sklepów internetowych na PrestaShop.

Dang Sy Kien
ul. Okulickiego 13
33-101 Tarnów. woj. małopolskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 Webmaster, freelancer Tarnów - Projektowanie stron www Tarnów - Tanie i użyteczne strony internetowe.